Etkin Patent'e Hoş Geldiniz!
Etkin Patent Telefon
TASARIMLA FARKLILAŞARAK  MARKALAŞMAK Tasarım;ürünün karakteridir.Küresel rekabetin her yerde yoğun olduğu piyasalarda ,marka faktörleri kuvvetli olmayan ürünlerin maliyetleri ile yarışamayan üreticiler” tasarımla markalaşmak”zorunda Markaların pazarlama stratejilerinde fiyat birincil değil ikinci strateji olmalıdır.Yaptığınız her ürüne karakter kazandırmak zorundasınız.buda tasarımla olur.Büyük emek ve maliyetlerle oluşturduğunuz bu tasarımları da koruma altına almak için tescilini yapmak gerekir. Tasarımın Türkiye’deki durumu nedir? Tasarın anlayışı  Türkiye’de yükselen bir trend.Türk tasarımcıları dünyada tanınmaya başladı,Buraya gelip yapılan işleri görüyorlar.Adeta Türkiye’de Tasarım konusunda bir patlama hali yaşanıyor.Ancak Türkiye’de bu kadar gelişme yaşanmasına rağmen ,çok büyük cirolara ulaşmış markalarımızın çoğu halen Tasarım bilincine ulaşmış değiller,Bunun da nedeni bu güne kadar Tasarım AR-GE si oluşturamamalarıdır.Oluşturduysalar bile kendilerine özgün tasarımlardan ziyade ,dünyadaki yüzlerce tasarımları kendi fikriymiş gibi sunuyorlar.bu tasarımları küçük değişikliklerle kendilerine adapte edip uygun fiyatlarla satmaya çalışıyorlar.Dahası bu tasarımları sadece kendilerine yönelik olabilecek huku..
Her yıl TPE (Türk patent Enstitüsü) ortalam 70 bin civarında marka tescil başvurusu yapılmaktadır..Konuya hakim,uzman olmayanların veya konuya hakim olmalarına rağmen sadece başvuru yapmak için  yapılan başvuruların ciddi miktarda daha başvuru aşamasında TPE tarafından  RED edilmektedir. Yine marka benzerlik kriterleri iyi araştırılmayan bir çok başvuruda TPE tarafından tescil kararı çıktktan sonra markalar bültenindeki yayına 3.şahıslar tarafından yapılan itirazlar neticesinde RED edilmektedir. Ayrıca çok önemli olan ve çoğu kimsenin önemsemediği şekil (logo tescil vb) tescillerindeki benzerlik nedeni ile birçok tescilli markanın bile tehlikede olduğudur..TPE Marka ibarelerini kendi veritabanından inceleyerek,556 sayılı KHK.hükümlerince RED veya ONAY kararı vermektedir.Ancak şekiller,bir veritabanında araştırma imkanı olmadığından “dışsal denetimi tabi”tescil süreci izlenmektedir.Yani yasal süreler içinde marka bülten yayınlarında 3.şahıslarca herhangi bir itiraz olmadığı zaman marka ibareniz ile birlikte veya ayrı olarak başvuru yaptığınız şekiller (logolar)tescil edilmektedir.Ancak bu tescil tamamen sizi korumaz.Tescil sonrasıda bu şekli daha önce kullandığını ve daha fazla tanınmışlık sağladığı iddia ve ispatı ile açılacak hükümsüzlük davalarında sadece şekli değil,marka tümden hükümsü..
Merkez İlaç Etkin Patent'i tercih etti. MERKEZ LABORATUARI İLAÇ A.Ş. 2005 yılından beri marka danışmanlığı  yaptığımız Mekez İlaç A.Ş. nin tüm marka tescilleri sorunsuz gerçekleştirilmiştir.Halen işbirliği yaptığımız  ve birlite çalışmaktan karşılıklı çok memnun olduğumuz Başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet ŞAPÇI olmak üzere tüm Merkez İlaç  A.Ş. ailesine sonsuz teşekkür ederiz. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * com.tr Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verilen Markalar Afet Şekil, Akka İlk Yardım Çantası, Batın Kompres, Bepantol, Domuz Gribi, Fufu Şekil, Fındık Tampon, Hızır Şekil, İsosol, Kalfaset, Kare Gaz, Klorheksol, Markaj, Merkez "1934'den beri", Merkez Batın Kompres, Merkez Fındık Tampon, Merkez Kare Gaz, Merkez Ped, Merkez Royal, Mersol, Nanolife, Nino İlk Yardım Çantası, Opak Jel, Pupil, Royal, Savanol, Starbaz, Topik, Traf İlk Yardım Çantası, Uzun Gaz, Zinkofish, Çinkomega ETKİN PATENT ..
ZÜCDER-ZÜCCACİYECİLER DERNEĞİ Zücaciyeciler Derneği - ZÜCDER 2004 yılında kuruldu. Kendi faaliyet alanlarının duayen firmalarını biraraya getiren ZÜCDER, Türkiye’de porselen, seramik, cam, plastik, çelik eşyadan, hediyelik eşyaya kadar çok çeşitli ürün grubunda faaliyet gösteren üretici, ihracatçı, ithalatçı ve perakende firmalarının tek temsilcisidir. ZÜCDER, potansiyeli açısından irdelendiğinde Türkiye Ekonomisi’nde önemli bir yer tutan sektörün, ortak amaçlar çerçevesinde oluşturulmuş ilk ve tek sivil toplum örgütüdür. Amacı; üyeleri arasında sektör içindeki dayanışmayı sağlamak, sosyoekonomik hak ve çıkarları koruyup geliştirmek ve sektör bazında karşılaşılan problemlerin çözümünde önderlik etmektir. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Zücder, Züccaciye Dünyası  2006, Züccaciye Dünyası Şekil, Züccaciye Dünyasına Focus, Züccaciye Meydanı 2006, Züccaciye Meydanı Şekil, Züccaciye Pazarı 2006, Zücbir, Zücbir Züccaciyeciler Birliği Şekil, Zücder 2006 Homesty..
MESİAD-MERTER SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ       Marka  ve IT Danışamnlık hizmet kapsamında MESİAD -Merter Sanayici ve İşadamları derneği ve dernek üyelerine ,danışmanlık, web tasarım ve içerik yönetimi hizmeti , google SEO (Arama motoru optimazyonu) hizmeti verilmektedir. Dereniği kurumsal kimliğini yansıtan, interaktif iletişim sağlayan , marka konumlandırmaya uygun www.mesiad.org.tr  web tasarım ve kodlama sayesinde kısa sürede  kullanıcı tarfiği artmış hem dernek hem de üyelerine sağladığımız katkı nedeni ile ETKİN PATENT ailesini çok memmnun etmiştir.Karşılıklı işbirliği yapmaktan son derece memnun olduğumuz Merter Sanayici ve İşadamları derneği tüm üyelerine, Dernek Başkanımız Sayın Ercan TAN ve Yönetim kuruluna ve Dernek sekreterimiz sayın İbrahim KARASU ya çok teşekkür ediyoruz. Verilen Hizmetler * İnternet Danışmanlığı * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
Vodafone Etkin Patent' i Tercih Etti Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi Marka,Patent ,Endüstriyel Tasarım ,tescil başvuru işlemleri,Marka-Patent Hukuki Hizmetler,Marka Takip,hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Vodafone Türkiye Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye'deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır. Verilen Hizmetler * Marka Danışmanlık * Marka Patent Hukuki Hizmetler * Marka Tescil Başvuru İşlemleri * Marka Takip Hizmeti * Endüstriyel Tasarım Tescil işlemleri * Patent Başvuru İşlemleri   ..
TAKSİM TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ANGELS NEVER DIE , JUST ANGELS,  WE ARE JUST ANGELS,  WE-R , ALL IS ONE, ANGELS OF TAXIM, ANGELSIN TOYS, WHATEVER markalarının yurtiçi ve yurtdışı tescil ve  ve marka danışmanlık hizmeti ve her yıl trend olan modelleri Endüstriyel tasarım tescil ile koruma altına alınmıştır. Merter tekstil piyasısında sürekli modellerinin taklit edilmesi nedeni ile birçok şahıs ve firma hakkında yapılan hukuki  yaptırımlarlarla engellenmiştir. Kendisine özgü çizgisi ile Yurtiçi ve yurtdışı  yüzlerce satış noktası ve bayileri ile tanınmış marka haline gelen, İstikrar ve güvenle hızla dünya moda devleri ile yarışan  Başta Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sedat AZİZOĞU ve Sayın Ferat BARITÇI ve tüm TAKSİM TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.  ailesine teşekkür ederiz. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri * Tasarım Danışmalığı Hizmet Verilen Markalar All Is One, Angels Never Die, Angels Of Taxim, Angels'n Toys, Anvrdie, God's Toys, God's Toys, Just Angels, Lemmon 714, Lemmon 714, Taximdust For Angels, We Are Just Angels, We Are Just Angels, We Are Just Angels, We Are Just Angels We-r Şekil, We-r, Şekil. İLE..
MOL MAĞAZACILIK SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ           Cumhuriyetimizin 90.yılını kutlayacağımız 2013 yılında Türkiye’nin dünyadaki en büyük markasını oluşturmak için adım atıldı. Yeni nesil işadamları, Türkiye’de üreten ve dünyaya açılmak isteyen üretici firmaları güç birliği içine alarak, ortak hareket etmeleri için düğmeye bastı. Dünyaya açılmak isteyen fakat imkânları bulunmayan kobilere fırsat doğdu… Yeni nesil işadamları, Türkiye’yi yeniden tekstil üretiminde ayağa kaldırmak ve kendi markalarıyla dünyaya ‘Made in Türkey’i sunmak için yola çıktı… Yeni nesil işadamlarının 78 hazır giyimciyi bir araya getirerek oluşturdukları MOL markası ‘’Made in Turkey’’ imzasıyla doğuyor… MOL, Türk tekstil sektörünün geriye gitmediğinin ve tekstil sektörün geleceğinde en büyük payı olacağının bir göstergesi ve ispatı olma yolunda sağlam temellerle kuruldu. MOL bağımsız denetim şirketleri tarafından düzenli denetlenerek aylık piyasa raporu sunacak. MOL model (ürün) kabul sistemine göre çalışacak. MOL toptan fiyatına perakende stratejisi ile doğuyor MOL perakende ve MOL toptan olarak 2 ayrı sistemle çalış..
WENICE-KUŞAM TEKSTİL KONFEKSİYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 1993 yılında çocuk giyim üretimine başlayan Kuşam Tekstil tarafından 1998 yılında kurulan Wenice Kids, çocuk modası ve mağazacılığında, kalite ve tasarımı ilke edinmiş marka anlayışıyla, dünya markaları arasında önemli bir yere sahiptir.  Wenice Kids, bugün 68 ülkede 480 mağazasıyla ve 1250 satış noktasıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  Kalite ve tasarımın öne çıktığı ürünlerini çocuklarla buluşturan Wenice Kids, kar amaçlı satış yapmanın ötesinde, müşterilerinin memnuniyetini ve satış sonrasında da destek alabilmelerini önemsemektedir. Bu yüzden kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla müşterilerine sunar. Güler yüzlü ve ilgili çalışanlarıyla satış esnasında; ürünlerinin arkasında durma anlayışıyla da satış sonrasında;  müşterilerine tam hizmet ve destek sağlar. Türkiye’de üretim yaparak dünyaya açılmış ilk çocuk giyim markası olan Wenice Kids, Dünya’nın en geniş çocuk giyim koleksiyonuna sahiptir. Dünya modasını Türkiye’deki çocuklarla buluşturmuş, aynı zamanda ülke içerisinde üretim yaparak Dünya’ya açılmayı başarmıştır.Ürünlerini 19 aşamalı kalite ve standartlara uygunluk testinden ge&ccedi..
AKDOĞU GROUP Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Miss Aks Şekil, Miss Trendy, Miss Trendy Şekil, Nua Şekil, Burak Akdoğu Hizmet Verdiğimiz Markalar Chinla, F/2, Rosa&Rose, Trendy In Love Şekil, Trendy Love 2000 Şekil Tolga Akdoğu Hizmet Verdiğimiz Markalar Miss Alara   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ÖYM DERSHANESİ-İLKE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ   Eğitime gönül vermiş, her biri kendi alanında uzman, ezberleyen değil öğrenen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayan bir kadroya sahibiz; milyonların yarıştığı sınavlarda öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmaları için… Kalabalık olmayan sınıflarda eğitim veriyoruz; her öğrenciyle bire bir ilgilenebilmek, hak ettiği eğitimi ve desteği verebilmek için… Her öğrencinin bireysel yeteneklerini göz önünde bulunduruyoruz; herhangi bir yeri değil, istediği ve yeteneklerine uygun bir yeri kazanması için… Eğitimin karşılıklı saygıya dayanması gerektiğine inanıyoruz; her öğrencinin  kendini ifade edebileceği bir ortam sunmak için… Çağdaşlık anlayışımızı her detaya yansıtıyoruz; sadece sınav kazanan öğrenciler değil, kendine güvenen, kendini geliştirebilen, üretken ve başarılı  insanlar yetiştirmek için… Hayalleri gerçeğe dönüştürmek düşündüğünüz kadar zor değil… Öncekendinize ve hayallerinize inanın. Ve geleceğe ilk adımı bizimle atın. Biz,başarmak için ihtiyaç duyduğunuz destek, deneyim, ilgi ve eğitim için varız. Verilem Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danı..
 DOKTOR HİCABİ GÖKDERELİ  SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  (BAŞARI TIP MERKEZİ) İstanbulun önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan G.O Paşa semtinde 2.000 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 1.400 m2 olup, bu alanda; dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren 13  ihtisas dalı bulunmaktadır. Hastanede bulunan 15  uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 78 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Medi Başarı, Başarı Tıp Merkezi   İLETİŞİM Adres.: Yeni Mah. Hekimsuyu Cad No: 55 Küçükköy-Istanbul Tel.: 021..
DIGIPHONE Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Adres.: E-5 KARAYOLU ÜZERI GÜZELYURT MAH. GÖKDEMİR İŞ MERKEZİ NO:19 K:3 D:17-18 ESENYURT - İSTANBUL Tel.:      0 212 854 16 44 Fax.:     0212 854 16 45 E-mail.: info@digiphone.com.tr Web.:    www.digiphone.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ATILIM AYAKKABICILIK TEKSTİL GIDA TURİZM VE İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Kurumsal Kimlik Çalışması * Logo Çalışması İLETİŞİM Adres.: ÇADIRCILAR CAD.NO.195/197 BEYAZIT-İSTANBUL Tel.:      (212) 512-47-72   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
SİMPAŞ SALİHLİ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK AKARYAKIT İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Kuruluşu arkadaşlar arasında uzunca bir süredir arzulanan şirketimiz, 2000 yılı Mayıs ayının ilk haftası 45 kurucu ortakla kuruluşunu tamamlayarak, Salihli’mizde Gerçek anlamda halka açık bir ANONİM ŞİRKET olmuştur.   Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri * Tasarım Danışmalığı * Ürün Ambalaj Tasarım Hizmeti Hizmet Verilen Markalar Sim Naturel, Simpaş "Farkını Yaşayın", Simprestij Şekil   İLETİŞİM Adres.: Zafer Mh. B. Başı Sk. No:14-16 Salihli/Manisa   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
TOP DİZAYN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.   1960 yılında Top Ahşap ismiyle sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız Türkiye?de laminat sektörünün gelişimiyle birlikte isim değiştirerek Top Laminat Ltd. Şti. olarak hizmetlerine devam etmiş daha sonra 1999 yılında ürün yelpazesinin artmasıyla birlikte TOP DİZAYN A.Ş. olarak yeniden doğmuş ve sektörde çok kısa zaman içerisinde önemli ölçüde büyüme kaydetmiştir. TOP DİZAYN A.Ş. sektörde iyi, doğru, hızlı ve güvenilir olma temel prensiplerini müşterilerinin hizmetine sunmuş ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. TOP DİZAYN A.Ş. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2 kapalı alanda, yıllık 200.000 m² levha işleme kapasitesi ve 40 yılı aşkın tecrübesi ile kendisini kanıtlamış üst düzey personel ve yöneticileri bünyesinde toplayarak müşterilerinin çıkarlarını ön planda tutmayı garanti altına almıştır. Müşteri memnuniyetini en ideal reklam aracı olarak düşünen firmamız, üretim hedeflerine göre planlama yapar; denetim mekanizması ile ürünlerin, müşteri beklentilerinin üzerinde bir kaliteyle oluşmasını sağlayarak ayrıcalıklı hizmet sunar. Top dizayn olarak hedefimiz müşteri isteklerindeki değişiklikleri devamlı anlamaya çalışmak ve bu istek..
BURHANİYE BELEDİYESİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verdiğimiz Markalar Berrak Düdüklü   İLETİŞİM Telefon : 0 266 412 64 50 Fax       : 0 266 422 10 06 Adres    : Kocacami Mahallesi Fidanlık Sokak No: 1   Burhaniye / Balıkesir Kod: 10700 Web      : www.burhaniye.bel.tr Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
MUTE MÜHENDİSLİK VE DIŞ TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ 1997 yılında kurulan firmamız uzmanlık alanı olan cevizi kendi tesislerinde işleyerek, çeşitli ülkelerde marka olmuş birçok firmaya satmıştır ve satmaya devam etmektedir. Amacımız doğal enerji ve mükemmel sağlık kaynağı olan bu ürünün tüketicilerin damak zevkine uygun ve tam hijyen koşullar altında üretilip satılmasını sağlamaktır. Tesisimiz 2000m2 kapalı alanda ceviz üretimine uygun standartlarda olup hammadde girişinden ürünün çıkışına kadar tamamen mühendis ve uzman bir ekip tarafından takip ve kontrol edilmektedir. Ürünlerimiz tamamen doğal ve organiktir. Hedefimiz dünyaya cevizi sevdirmek ve bu ürünün her yaşta insanın damak zevkine uygun bir hale getirmektir. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti Hizmet Verilen Markalar Cevisso   İLETİŞİM Adres     : Ikitelli Organize San.Bol. Isteks Dokumacilar Sanayii Sitesi E2 Blok No:3 Ikitelli-K.Cekmece/IST. Telefon   : +90 212 485 6766 Faks       : +90 212 485 6776 E-Mail    : info@cevisso.com ..
ERTA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri * Kurumsal Kimlik Çalışması * Logo Çalışması * Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri * Tasarım Danışmalığı Hizmet Verilen Markalar Erland Şekil, Erta Kimya, Ertateks Şekil   İLETİŞİM ADRES:     İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Çevre Sanayi Sitesi 9.Blok NO:8 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL TEL      :     444 37 82 FAKS   :     (0212) 486 01 52 WEB     :     www.ertatekstil.com - www.ertaboya.com - www.erland.com.tr - www.ertakimya.com E-MAİL :     info@ertatekstil.com - info@ertaboya.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GEOKUPOL EOOD   Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verilen Markalar Geokupol İLETİŞİM Adres.: ME-TOL TIR garajı, İstiklal cd. Halil Rahman Camii, Kayabaşı köyü üzeri, ALTINŞEHiR / ISTANBUL e-posta.: merlin@geokubbe.com Web.: www.geokupol.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
RİTMPARK MUZİK, EĞLENCE, ORGANİZASYON "Birleştirici, bağdaştırıcı ve bütünleştirici" özellikleri nedeniyle ritm tarih boyunca çok önemli bir kitle iletişim aracı olmuştur. Mikrodan makroya tüm evrenin zarif ve büyüleyici düzeninin nedeni ritmdir. Kısaca evrenin kusursuz uyumundaki "hassas ayar, ince işçilik" diyebiliriz ritm için. Müziğin de ana unsuru olan ritm, bütün insanlık için ortak bir dildir. Periyodik ve sistemli ritm çalışmalarının insanın zihinsel, ruhsal ve bedensel yapısına olumlu katkıları bilimsel yönden de pek çok defa kanıtlanmıştır. Yine, grup çalışması gerektiren durumlarda da grup içerisindeki eşuyum, senkronizasyon ve takım ruhunu geliştirdiği, grubu oluşturan bireylerin kendileriyle ve çevreleriyle daha barışık, stresten arınmış ve daha motive bir şekilde performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Marka Hukuk Danışmanlığı İLETİŞİM Adres.: Serasker Cad. Sakız Sok. No:19 Kadıköy-İstanbul Tel.: +90 216 414 95 52 Faks.: +90 216 330 86 33 E-posta.: info@ritmpark.com.tr Web.: www.ritmpark.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
TEKNOLOJİM BİLGİSAYAR VE YAZILIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Vizyonumuz “Globalleşen ve Rekabetin Arttığı Günümüzde, Üretkenliğinizi Arttıran Çözümler Üretmek...”   Şirket Teknolojim Kurumsal, tamamen müşteri odaklı yazılım çözümleri üretme amacına hizmet eden, internet temelli teknolojileri kullanan bir yazılım firmasıdır. Kurulum 2004 Nisan ayında gerçekleşmiş, yazılım sektöründe 7 senedir faaliyet gösteren çözüm ekiplerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu süre içerisinde Otomotiv Distribütörleri Derneği, Anadolu Ateşi, HES Kablo, Ringler Informatik (İsviçre), Roman Mağazaları, Interium, DDF, Lider Kağıtçılık gibi sektörlerinde lider birçok referans üretmiş olan şirket dört ürün grubunda çözüm sunmaktadır. Bunlar; özel projeler, CRM / MTS projeleri, Web / Internet projeleri ve E-Ticaret ürün gruplarıdır. Teknolojim Kurumsal’ın değerleri: Müşterilerimiz Çalışanlarımız Standart ve Normlarımız Müşterilerimizin Üretkenliğine Katkıda Bulunmak Sizinle de iletişim içerisine girmek ve Size özel çözümler üretmek isteriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve..
LINEADUŞ BANYO MALZEMELERİ 1995 Yilinda faaliyetlerine baslayan Linea Cam Kabin Sistemleri ve Linea Cam Kapama Sistemleri Volkan Insaat Dis Tic. Ltd. Sti. kurulusudur. Volkan Insaat Dis Ticaret Ltd. Sti. adiyla Insaat malzemeleri piyasasinda cam kabin sistemleri, polistrilen cam sistemleri, cam kapama sistemleri, kompak sistemler, digital aksesuarlar, dus ve küvet sistemleri, dikey masaj sistemleri ve üretim ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Lineaduş İLETİŞİM Adres : M.K.Paşa mh eski edirne asf cd no 12 parseller avcılar / İstanbul İş Tel: 212 6908033 Fax: 212 6908088   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
NACİ HALICI DERSHANESİ Özel Naci Halıcı Dershanesi, ezber bilginin, kolaycılığın öğretildiği yer değil, bilimsel bilginin sunulduğu, kavramlara dayalı öğretimin yapıldığı bir okuldur.  Okul, düşünce ve duygu eğitiminin davranış atölyesidir. Her iş ustalık ister; ama insanın eğitildiği atölyeler, ustalığın en çok arandığı yerlerdir. Özel Naci Halıcı Dershanesi; bu atölyelerde yıllarca ustalığını, yetkinliğini kanıtlamış Naci Halıcı tarafından kurulmuştur. 6.,7.,8., sınıf Seviye Belirleme Sınavlarına (SBS) ve üniversite sınavlarına hazırlığa kadar her alanda yeni bir kurumlaşmayı,çağdaş bir öğretimi ilke edinmiştir. Özel Naci Halıcı Dershanesi uzman kadrosuyla özel eğitimin güvencesidir. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Eğitim Köşkü, Matematik Merkezi MM Şekil, Naci Halıcı, Naci Halıcı Akıl Esnetme, Naci Halıcı Matematik Atölyesi, Naci Halıcı Matematik Atölyesi MA Şekil, Naci Halıcı Matematik Merkezi MM Şekil   İLETİŞİM Adres: Bağdat Cad. Mehmet Dural Ap. No:404/4 Suadiye Kadıköy İstanbul         Telefon: 0216 385 30 30 / 0216 356 80 60   Saygılarımızla... ETK..
HAFIZOĞLU AĞAÇ İŞLERİ VE MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   KAYSERİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Hacı Hafız   İLETİŞİM Adres.: Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:52 Kocasinan / KAYSERİ Posta Kodu.: 38050 Telefon.: 0352 320 00 12             E-Mail.: info@sandikcim.com Web.: www.sandikcim.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
KAPTANOĞULLARI  SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kaptanoğulları Hakkında 2005 yılında GPM Pazarlama olarak sektöre giriş yapan firmamız, 2009 yılında Kaptanoğullari Sağlık Ürünleri LTD. ŞTİ adını alarak kurumsal bir yapı haline gelmiştir. Kısa sürede büyümeyi başaran şirketimiz, gıda takviyeli ürünleri ile pazarda önemli bir konuma yerleşmiştir. Kaptanoğulları Sağlık Ürünleri LTD. ŞTİ. ailesi olarak bilgi çağında yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri ve değişimleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Şirketimiz, geniş AR-GE çalışmaları sonucu ihtiyaca yönelik ürünleri internet üzerinden, en güvenli ve kolay biçimde satışa sunmayı başarmıştır. Var olduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız, farklı ürün seçenekleriyle Sağlık ve Bakım ürünleri pazarını canlandırmada etkin rol oynamaktadır. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * com.tr Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verilen Markalar abwave, altınkrem, altınçilek, altınçilek, barelifts, bayform, bioex, biosextra, capsiplex, dexx, evodiamine, evoplus, extraman, g4 şekil, gold..
AKBİRLİK SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Firmamız Akbirlik Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 25 yıllık ısıtma, soğutma, buzdolabı, çamaşır makinası, ocak, klima doğalgaz yedek parçaları tedarikçi ve üretici firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteyi ön planda tutan misyonumuzda size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Veirlen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Akbirlik akb Şekil, Akbirlik Soğutma   İLETİŞİM Adres.: Esenler Caddesi No:102 Bayrampaşa İstanbul Telefon.: 0212 501 28 31 Fax.: 0212 567 97 18   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
FMA AMBALAJ VE GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Endüstriyel Tasarım Tescil İşlemleri * Tasarım Danışmalığı Hizmet Verilen Markalar Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
FENDER FEN DERSHANELERİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Adres.: Doğu Mahallesi Menekşe Sokak As İş Merkezi No:3 Kat: 2-3-4 Telefon.: 0216 354 36 79-0216 354 97 82-0216 491 79 63 Fax.: 0216 354 07 18 E-mail.: info@pendikfen.com Web.: www.pendikfen.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
YAZILIM 2000  TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Adres     : Acıbadem Mah. Onur Sok. Çağlayan Ap. No: 4/2 KADIKOY / İSTANBUL Tel     : (0216) 325 75 17 Pbx Faks     : (0216) 340 79 97 Web     : www.yazilim2000.com E-mail     : info@yazilim2000.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
AGERPRO BİLİŞİM ELEKTRONİK MEDİKAL OPTİK SANAYİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar agerpro   İLETİŞİM Adres: Şirinevler Mahallesi Mehmet Akif Caddesi Yerlikaya Apt. No:1 Kat:6 D:14 ŞİRİNEVLER / İSTANBUL TEL  :  0212 654 90 97 FAX :  0212 654 90 35 GSM: 0507 220 78 08 E-mail: info@agerdata.com Web: www.agerdata.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
AHMET YILDIRIM MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
ÇAKTI ELEKTROMEKANİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Çaktaş, Çaktaş "Ç" şekil   İLETİŞİM Web.: www.cakti.com.tr   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
DEMİRTAŞ OYUNCAK VE ELEKTRONİK  SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Firmamız 1982 yılından itibaren Tahtakale'de faaliyet göstermektedir Firma sahibi Sayın Sami DEMİRTAŞ, Tahtakale elektronik çoçuk oyunları ve hırdavat piyasasının içinde yetişmiş olduğundan dolayı piyasa eksiklerini ve yenilikliklerini anında takip etmekte ve uygulamaya geçirmektedir. Geniş ürün çeşitleri sayesinde Anadolu ve İstanbul içinde etkin bir müşteri portföyüne sahiptir. Bundan sonrada piyasadan edindiği tecrübe ve piyasadaki saygın yeri itibarı ile daha iyi konumda hizmet vermeye devam edecekdir. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri Hizmet Verilen Markalar Demirtaş Elektronik   İLETİŞİM Adres: Tahtakale Uzun Çarşı Caddesi No:268 34116 Eminönü / İstanbul Tel: 0212 527 49 96 Faks: 0212 511 72 83 Web: www.demirtasticaret.com E-Mail: info@demirtasticaret.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ÇAMŞIH HÜSEYİN ABDAL DERNEĞİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri   İLETİŞİM Web.: www.camsih.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
YILDIRIM AHŞAP VE ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar Ahmet Yıldırım şekil, Como, Toscana, Yıldırım Ahşap   İLETİŞİM Adres.: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 4.Blok No:18/24 İstanbul   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
LİDER DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1983 öncesi 15 yıl Erdemir Satın Alma Genel Müdür Yardımcılığı bünyesinde çalışan Aysel MANAY, sonrasında kendi adına Lider Ticaret firmasını kurarak işe atılır. 1995 yılında ikinci firma olarak şirket; Aysel MANAY, Yaşar MANAY, M.Volkan MANAY ve Atilla MANAY ortaklığında kurulur. 2003 yılında Lider Ticaret firması kapatılarak mevcut ünvanla Erlider Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak yola devam edilir. ERLİDER DEMİR ÇELİK yakın gelecekte küçük veya orta ölçekli sanayici olma hedefine bağlı olarak Kdz.Ereğli Organize Sanayi Bölgesi'nde 15 dönüm yer almış, proje çalışmalarını bitirmiştir ve ruhsatını almıştır. Ortaklarının vasıf ve tecrübelerine paralel olarak uygun bir üretim sahası seçilip daha kapsamlı olarak çalışmalarını sürdürmeyi planlarken, bölgede istihdamın arttırmayı hedeflemektedir. - Lojistik Hizmetleri - Erdemirden rulo olarak çıkan malzemelerden, müşterilerin talebi doğrultusunda, boy kesim, dilme ve giyotin kesim işçiliği - Erdemir ürünlerinin tamamının alım satım işleri - Talep halinde kumlama, boyama ve yağlama işçiliği - Talep halinde galvanizleme ve asitleme işçiliği - Baklavalı sac alım satımı ERLİDER DEMİR ÇELİK, kalite politikasından ödün vermeden, ..
BENİM PROJEM ORGANİZASYON MEDYA REKLAMCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ My Media; radyo, televizyon, gazete - dergi, açıkhava ve internet reklamcılığı olmak üzere tüm mecralarda bölge bölge, il il aktif, güçlü referanslara sahip,  medya planlama ve strateji hizmetlerinde uzmanlaşmış bir medya ajansıdır. My Media; sektöre yeni bir soluk getirmek ve sektörde güçlü bir sinerji yaratmak için kuruldu. ( 2007 ) My Media aktiftir; dinamik çalışır. Çünkü müşterilerinin markalarını kendi markası gibi görür. Onları doğru hedef kitle ile doğru yerde ve doğru zamanda karşılaştırmak için çalışma temposunu daima yüksek tutar. My Media heyecanlıdır; Müşterilerinin başarısını kendi başarısı olarak görür. Onlar ne kadar çok büyür, hedeflerine ne kadar çabuk ulaşırlarsa kendisini o kadar başarılı sayar. Bu yüzden sürekli yeni fikirler üretir, müşterilerine yeni çözüm olanakları sunmak için çalışır. Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verilen Markalar mymedia şekil, mymedia, benim projem   İLETİŞİM Adres: Avni Dilligil Cad. Çelik İş ..
ORGANİCO BİOLOJİK TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ERSTİM MEDİKAL GIDA TEKSTİL ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 1998 yılından bu güne Medikal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2008 yılında ortopedi destek grubu ürünlerin 3GEN marka ile üretimine başladık. Uzun yıllardır ürün ve hizmet satışından elde ettiğimiz deneyimleri ürettiğimiz ürünlere yansıtıp kullanıcılara sunmak için yola çıktık. En doğru en kaliteli en uygun fiyatlı ürünleri  hastaların ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek şekilde geliştirip, kullanılması kolay  estetik şekilde üretmek için yöneticiler ve teknik personelimizle sürekli çalışmaktayız. Mevcut ürünlerde tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek en uygun maliyetli ürünleri üretebilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.               Ürünlerimizde kullanılan malzemeler titizlikle seçilmekte sağlık kriterlerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığına Zaralı katkı maddeleri içiren hiçbir malzeme ürünlerimizde yer almamaktadır.        ERstim medikal  Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanıcı hastaların ve hekimlerin size ola..
ALBİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Yeni Marka İsmi Oluşturma * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verilen Markalar Albim, Albim Şekil, İdol, Seçim Şekil   İLETİŞİM Adres.: Elazığ Yolu Üzeri Org. San. Böl. 1. Etap 127 Ada N:2   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ALİ BABA ET VE TAVUKÇULUK LOKANTACILIK GIDA TARIM ZEYTİNCİLİK TURŞUCULUK İMALAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET ŞİRKETİ Güzel şehrimiz; tarihi ve kültürel zenginliğinin insanda hayranlık duyguları oluşturan nadide şehrimizin sembollerinden biri olan “asi” nehrini unutmayalım, tıpkı nehir gibi iki yanında farklı zenginlikleri barındırma temennisiyle markamızın ilk hanesini “asi” olarak kullanalım dedik. İkinci ibareyi de malum bilindiği üzere korunmuş yeşil alan diye kelime anlamı olan ifadeyi seçtik. Sıkıldığımızda başımızı dinleyecek bir ortam aradığımızda, kısacası sıkıştığımız her an da gittiğimiz, içimizi rahatlatan duygulara hasret kaldığımızda koşar adımla gidilen yer gibi sofralarımıza zenginlik kazandırmaya ihtiyaç duyduğumuz her an da soframızda alternatiflere yer vermek istediğiniz her öğünde sofranızda bulunmaya gelen yeni ürünlerle yeni ismimizle ve sürdürülebilir kaliteyi hedef alan politikamızla Dünya sofralarında bulunma ilkesiyle yola çıkan marka, asipark… Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verdiğimiz Markalar 2000 şekil, Ali baba Şekil, Ali baba şekil, ali babanın dün..
BANYOTEKS BANYO HALISI VE EV TEKSTİLİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İstanbul'da seçkin, Lüks Ev ve Banyo halılarının üretimi... BanyoTeks, Size özel Banyo ve Ev Halısı hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. 42 rengimiz arasından yapacağınız seçim ile evinizin dekorasyonunu veya banyonuzun fayans ve bordürlerine uygun halı modelini belirlemek sizin elinizde... BanyoTeks, üretim konsepti hususunda uzmanlaşmış olup, teknik olanaklar el verdiği ölçüde, isteğe bağlı ölçüler ve şablon üretimlerinde güvenilir ve hızlı teslimat yapabilir. Kişiye özgü banyolara yönelik hayaller çok çeşitlilik gösterebilir. Ancak bunlar arasında ortak bir nokta bulunmaktadır. Renk ve Ahenk BanyoTeks tüm şekillere uygun ürün arz edebilir. BanyoTeks banyo halısı üretim konsepti: Her bir BanyoTeks Ev ve Banyo halısı, el işi olup detaylı bir işçiliğin sonucudur. İşlem istenilen form veya desenin Avrupa Nonwoven üzerine, özel dokuma makinelerinde ve eğitimli ekibimizin becerisiyle isteğinize göre şekillenir. Dokuma işleminden sonra, her bir banyo halısı, ilk kalite kontrole gelerek, burada düzgünlük, renk kombinasyonunun doğruluğu, form ve ebat açısından denetimden geçer. Banyo halısının ilk üretim aşamalarında yapılan bu kalite kontrol, mü..
BONUS MOBİLYA ÜRETİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ Verilen Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Web.: www.bonusmobilya.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ALTON SINAİ  VE TIBBİ GAZLAR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Web.: www.alton.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
AND İNŞAAT SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ Kendi şirketleri ve diğer ortak oldukları şirketler altında büyük projelerin altına imza atmış olan firma ortaklarının bir araya gelerek kurduğu And İnşaat, sektörünün önemli şirketlerindendir. Dürüstlüğü ilke edinen And İnşaat, aldığı işi eksiksiz tamamlayan ve bugüne kadar önemli birçok projeye imza atmış olup sektöründe parlayan bir firmadır. Peyzaj ve üstyapı çalışmaları başta olmak üzere her türlü mimari ve üst yapı projelerini, yetkin ve uzman kadrosuyla alnının akıyla teslim etmiştir. Çeşitli kamu kurumları, belediye ve özel sektörle yaptığı çalışmalar takdirle karşılanmış ve başarı hanesine yazılmıştır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı, şirketimizin temel prensiplerindendir. Hedefimiz doğru adımlarla geleceğe yürümektir. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verdiğimiz Markalar Kırevi, Kırevi Şekil   İLETİŞİM Adres.: Neslişah Mahallesi, Vatan Caddesi Emlak Bankası Blokları, B1 Blok Kat.4 D.10 Fatih / İstanbul Tel.: 0 0212 531 95 35 - 621 62 44 - 532 54 39 Faks.: 0212 635 57 23 e-mail.: bilgi@andinsaat.net   ..
 SOYÇELİK ZIRAİ ALETLER HIRDAVAT DEMİR ÇELİK İNŞAAT HAYVANCILIK TARIM GIDA   ODUN.KÖMÜR OTOMOTİV NAK.İTH.İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma Hizmet Verdiğimiz Markalar gürünsoy   İLETİŞİM Adres.: Pınarönü Mh. Nurettin Sözen Cd. No:23 Sivas Tel.:  0346 715 26 83, 0346 715 30 35   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
SU EMLAK GAYRİMENKUL HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Misyonumuz Önce insan felsefesiyle koşulsuz müsteri memnuniyetini profesyonel hizmet anlayışını,güven ve saygı ile müşterilerini takım arkadaşı gibi gören şeffaf pazarlama hizmetlerini,ülkemizde uluslararası standartlarda kurumsal gayrimenkul danışmanlığını en üst düzeyde uygulamayı,girişimci ve yenilikçi olmayı ve bütün bu misyonu sizlerle paylaşmayı onur kabul eder.   Vizyonumuz Daha fazlasını sunmak; bizim için, hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak konusundaki hedeflerimiz demektir.Daha fazlasını sunmak; bizim için, her durumda başarma tutumunu, rekabetçiliği, ileriyi görerek düşünmeyi, sorumluluğu, özeni ve tutkuyu ifade eder.Daha fazlasını sunmak; bizim için, pozitif düşüncedir. Engelleri aşıp hedeflerimize ulaşacağımıza dair inancımız kuvvetlidir.Daha fazlasını sunmak, bizi her zaman farklılaştıracaktır.    Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler   * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma   İLETİŞİM Adres: İnönü Mah. GMK Bulv. Emel Sitesi B Blok 1/1 - Yenişehir / Mersin Telefon: 0324 329 16 58 Cep Telefonu: 053..
ESA DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Firmamız 1980 yılında ESA Demirçelik Ürünleri ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile başlayan firmamız kısa süre içerisinde ürün portföyünü genişleterek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için genç ve dinamik kadrosu ile ERDEMİR ve İTHAL yassı mamül (sac) alanında söz sahibi olmuştur. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile, Türkiye'nin kalbi durumunda bulunan sanayi ve sanayi kollarından otomotiv yan sanayi, beyaz eşya sanayi, çelik iskele, çelik konstrüksiyon, dorse ve karasor imalatçıları, tanker, gemi sanayi, Türkiye içi parakende satışı ve sac işleme ve çelik servis merkezleri portföy gruplarındaki imalatçı ve satıcı firmaların ihtiyaçlarını yerli ve ithal mamul stoklarıyla karşılayabilmektedir. Firmamız kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret anlayışı, hassasiyeti ve müşterilerinden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerine her zaman en iyiyi en uygun fiyatla sunmayı hedeflemektedir. Nicebirlikteliklere. VİZYONUMUZ Kendi kulvarındaki ürün yelpazesinde kalite ve istikrarı daima yükseltirken hizmet mükemmelliğini ön plana çıkararak memnuniyetini birincil ilke edinmek. MİSYONUMUZ Demir Ç..
1984 yılında tanıştığı çini sanatçısı ATİLLA KİPERGİL in yanında 3 ay çıraklık yaptı.Bu süre içinde doğduğu günden beri ;aslında yapmak istediği ve kendisini ifade edebileceği ek işin ÇİNİCİLİK  olduğuna karar verdi. 1984 yılında amcasının oğlu ile birlikte ELİF ÇİNİ adıyla parekende satış mağazası açtı. Beş yüz yıldır çini üretiminin merkezi olan KÜTAHYA  ELİF çininin vitrininde, geleneklerin dışında  üretilen çinilerle taniştı.Bir yandan geleneğin kusursuzluğunu koruyup ,diğer yandan kentin standartlarını zorlamak ,sanatçıyı diğer sanatçılarla güçbirliği yapmaya itti. Amacı eski objeleri çoğaltmak olmayan ,ancak  onları ilerlemenin aracı olarak kullanan ,eski yapılanlardan  daha iyi ve yeni objeler yapmak isteyen  SAİM KOLHAN,ATİLLA KİPERGİL,MEHMET GÜRSOY,ABDÜLKADİR UÇAROĞLU,HABİB BAKILAN,birlikte bir atölye açıp , 16.yy. çini ustalarını  anmak için adını  İZNİK ÇİNİ koydu.Çamur ve sırlama yaptıkları denemeler,yarattıkları yeni biçimler ve hepsinin ötesinde kusursuz ve ustaca yaptıkları boyamalar geleneğin ilerlemesinde yeni bir aşamayı  temsil ediyor. 1987 de ABDULLAH kendine ait bir atölye açmak için ayrıldığında, SAİM KOLHAN sorumluluğunu üstlenerek atölyenin müdürü o..
TEMPO HEDİYELİK VE HOBİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA  LİMİTED ŞİRKETİ Tempo Hediyelik ve Hobi Ürünleri Ltd.Şti. 2004 yılında modern ve yalın tasarımlardan hoşlanan iki kardeşin tutkusuyla kuruldu. Profesyonelce işimizi yaparken bir yandan da zevkimizi paylaşmak, insanların yaşamına ufak da olsa keyifli dokunuşlar yapmak istedik. Değişik markalardan seçerek oluşturduğumuz koleksiyona, içinde yaşam sevinci, neşe ve keyifi barındıran “JOY” adını verdik.   JOY’da her bir ürün, her bir marka özenle seçiliyor. Modern, yalın, estetik ve işlevsel ürünlerden oluşan bir koleksiyon hazırlıyoruz. Kalite ilk günden bu yana en önde gelen şartımız oldu. Kalite/fiyat oranını dikkate alarak, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunduk. Modern yaşamın gereği ofiste, evde, kısacası her yerde hepimizin ihtiyacı olan aksesuarlar JOY’un “Keyifli Yaşam Aksesuarları” konseptinde buluştu. Ürünlerin kimi şirinliği ile bizi gülümsettiği, kimi estetiği ile hayran bıraktığı, kimi de işlevselliği için seçildi.   Koleksiyona yeni ürünler katmak, sizlere yeni sürprizler hazırlamak için Avrupa’daki dekorasyon, tasarım ve hediye konularıyla ilgili sektör fuarlarını geziyor, trendleri yakından izliyoruz. Tüm ürünleri birebir görererek, titizlikle seçilyoruz.   Si..
KOBE TIBBİ GAZLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   İLETİŞİM Adres.: Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1.Kısım.No 149 Maslak/İSTANBUL Şişli / İstanbul Tel.: 0212 276 24 69   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GÜVEN YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri İLETİŞİM Adres: Hobyar Mah.Narlı Bahçe Sok.Akşam Han No: 14 Giriş Kat Cağaloğlu-İSTANBUL Telefon: 0212 512 15 55 Faks : 0212 512 13 55 E-Mail: guven@guvenyayin.com Web.: www.guvenyayin.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ARSİT MUTFAK MOBİLYALARI Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verilen Markalar Arsit, Hermanco, MDM Mobilya Destek Market, Modülkit, Top Dizayn   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
AKKAP AMBALAJ SANAYİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT   ..
BİRLİK SOĞUTMA SANAYİ Birlik soğutma Türkiyedeki ve yurtdışındaki firmalara maksimum yarar sağlayabilecek çözümler üreterek, müşterilerimizin kaliteli hizmeti ve yüksek performası yakalamasını sağlayacak iklimlendirme soğutma ürünlerinin ticaretini yapmaktadır. Birlik Sogutma, kuruluşundan bu yana sahip olduğu ve hergün yenilediği iklimlendirme ve soğutma ile ilgili bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve %100 başarı ile uygulamaya geçirmesiyle rakiplerinden ayrılmış; pazar payını büyülterek alanında saygın ve lider bir konuma gelmiştir. Seçkin müşterileri ile iklimlendirme ve soğutma firmaları arasında sağlam bir yer edinmiştir.   Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler   * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri     İLETİŞİM Adres : Eskişehir Mah. Dolapdere Cad.No:105 Şişli / İSTANBUL Tel : 0212 230 90 90 Fax : 0212 230 13 70 E-Posta : info@birliksogutma.com.tr Web      : www.birliksogutma.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
MODÜL KİT MOBİLYA SANAYİ Siz mutfak projenizi detaylandırın, modülleriniz zaten hazır... Mutfak mobilyası üreticileri, mimarlar, inşaat ve dekorasyon firmaları; daha kısa zamanda, daha ekonomik ve daha kaliteli mutfak üretebilmeniz için MODÜLKİT?i sizler için oluşturduk. Zengin modül yelpazesi ile estetik ve fonksiyonel, mutfaklar üretebilirsiniz. Pratikliği ön plana çıkaran, yenilikçi çözümler sunan, detayları ile çok yönlü kullanıma uygun olan modülkit, mutfak sektörüne yenilik getirdi. Modüller karton kutu ambalajlı olarak sunulmakta ve kutu içinde gerekli vidalar, askı elemanı, askı kancası, kavela, raf pimi vs. mevcutdur. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar modülkit, top dizayni hermanco, arsit, mdm mobilya destek market   İLETİŞİM Adres: Organize San. bölgesi Keresteciler Sitesi 2. Blok No: 18-24 İkitelli / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel : 0212 670 27 20 (pbx) Fax: 0212 670 00 26 Web.: www.topdizayn.com.tr e-mail.: info@topdizayn.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ASPENDOS, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK EV EŞYASI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
SEÇGİN MEFRUŞAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patetn Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri   Saygılarımızla ETKİN PATENT   ..
AVCUOĞLU  ASANSÖRLERİ MÜHENDİSLİK GIDA TURİZM İNŞAAT NAKLİYAT İMALAT  SANAYİ VE  TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   Firmamızın kurucusu olan MURAT AVCUOĞLU asansörcülüğe 1983 yılında başlamıştır. 26 yıllık ustalık tecrübesi ile 2006 yılında AVCUOĞLU ASANSÖR MÜHENDİSLİK İMALAT SAN.TİC.LTD ŞTİ. ( KARİYER ) Asansörlerini aile şirketi olarak kurmuştur. Asansörün insan yaşamında çok önemli bir araç olduğunu bilen Firmamızın temel prensibi öncelikle -Müşterilerimizin can ve mal güvenliği başta olmak kaydıyla beklentilerine ve hedeflerine uygun KALİTELİ ve ekonomik asansörleri yapmak, -hizmette süreklilik...... -24 saat arıza HİZMETİ.... -Güleryüz ve samimiyet.... Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Kariyer   İLETİŞİM Adres.: Menderes Mah. Liman Cad. Gülle Sitesi B Blok No: 22 Mezitli Merkez / Mersin Tel.: 0324 359 61 94   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ERÇELİK METAL NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  Etkin Patent Olarak Hizmetlerimiz * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Erç Metal Center   İLETİŞİM Adres: MÜFTÜ MAH. UĞUR MUMCU CAD. MEFTUN İŞHANI KAT:1 NO:108 KDZ.EREĞLİ/ZONGULDAK Internet: http://www.ercelikmetal.com Email: ercelikmetal.ibrahim@hotmail.com Email: ayse@ercelikmetal.com.tr Telefon: 0372 322 08 39-0372 323 61 83 Fax: 0372 323 21 27 Web.: www.ercelikmetal.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GREEN BERK YOL TEMİZLİK MAKİNALARI VE MÜHENDİSLİK Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
KARA KARDEŞLER MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TAAHHÜT TURİZM  SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
BEMAS METAL SANAYİ A.Ş. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   İLETİŞİM Adres : Genişleme Alanı 1900 Sok. D:1902 Gebze OSB, Gebze Kocaeli Telefon : 0262 677 10 10   Saygılarımızla... ETKİN PATENT   ..
EMİR PAKETLEME TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE İTHALAT-İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Emirpark   İLETİŞİM İş Telefonu: 0326 512 84 07 Fax: 0326 285 57 54 E-Mail Adresi : emir-park@hotmail.com     Adres : DENİZ MAHALLESİ TÜNEL CAD.NO: 73 SAMANDAĞ Türkiye / Hatay   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
KIRIM BULGUR GIDA VE TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Mevlüt Kırım   İLETİŞİM Adres.: AKÇAKALE YOLU ÜZERİ NO. 131 Şanlıurfa Türkiye   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GENÇ SEBAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Gençmoto   İLETİŞİM Adres.: Barbaros Bulvarı İba Blokları No:36/A Balmumcu / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye Tel.: 0212 274 27 27 Fax.: 0212 272 40 33 E-mail.: info@gencmoto.com Web.: www.gencmoto.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
İTRİ MÜZİK OKULU Kurumsallaşmayı başaran ender müzik kuruluşlarından biri olan Itri Müzik Okulu, kurulduğu 1999 senesinden günümüze değin geçen sürede, ülkemiz kültür ve sanat hayatına, gerek yetiştirdiği öğrenciler, gerekse üstlendiği sosyal sorumluluk görevleriyle katkıda bulunmaktadır. Bu görevlerin başında kültürel ve sanatsal mirasımızın gelecek nesillere emanet edilmesi de bulunmaktır. Itri Müzik Okulu,misyon ve eğitim anlayışına paralel olarak belirlemiş olduğu kalite çizgisinden ödün vermeden pekçok ulusal ve uluslararası başarıya da imza atmıştır. Itri İmanlı, Nermin Aksu ve Prof.Dr Mustafa Aksu tarafından 1999 senesinde kurulan Itri Müzik Okulu, Batı ve Türk müziği alanlarında, başta çocuklar ve gençler olmak üzere her yaş grubuna yönelik, hobi ve mesleki amaçlı müzik eğitim hizmetleri sunmaktadır. Eğitmen kadromuz ise sadece iyi birer müzik eğitmeni değil aynı zamanda iyi birer sanatçı, eğitim gönüllüsü ve konusunda otorite müzisyenlerden oluşmaktadır. Müzik eğitiminde benimsediğimiz temel ilke: Salt olarak müziği değil,müzik ile birlikte müzik ruh ve felsefesini aşılamaktır. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışman..
A-INCH TEKSTİL VE MODA KOLEKSİYON Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
AKKAP ANADOLU AMBALAJ SANAYİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
SESİMER TURİZM İNŞAAT MEDİKAL VE TIBBİ CİHAZLAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
LALE SARAY HOTEL RESTAURANT Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   İLETİŞİM Adres.: Uçhisar - Kapadokya - TÜRKİYE Tel.: 0384 219 23 33-0384 219 23 34 Fax.: 0384 219 22 66 E-mail.: info@lalesaray.com Web.: www.lalesaray.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
BABATAŞ FIRÇA SANAYİ Firmamız  BABATAŞ FIRÇA SAN.2002 tarihinden itibaren siz değerli müşterilerimize tescilli markamız ile hizmet vermeye başlamıştır. Müsterinin kısa süreli bir kazanç kapısı değil,dostluk köprüsü kurulması gereken;dürüstlük,zamanında teslim,kalite ve iyi fiyatla birlikte alternatif çözümler sunularak ihtiyaçlarının giderilmesi gereken ortağımız olduğunun bilincindeyiz Müsteri odakli hizmet anlayisimiz ile müsterilere göre özel çözümler üretebilmekteyiz. Ürünlerimiz, Avrupa ithal malzemeler kullanarak en kaliteli sekilde numune veya teknik resme göre çelik tel, paslanmaz tel, sari tel, bronz tel, at kili, domuz kili, tampiko otu, naylon PP, naylon6, naylon6.6, abrasiv malzemelerden firça imalati en kaliteli sekilde üretilmektedir Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Babataş Fırça   İLETİŞİM Adres.: Sakarya mahallesi Türbe cadde no:24/C Alibeyköy-Eyüp-İstanbul Telefax.: 0212 626 39 83 GSM.: 0544 507 62 52 E-mail.: yalcin@babatas.net - yalcinbabatas@hotmail.com Web.: www.babatas.net   Saygılarımızla... ETK..
SERGAZ SINAİ GAZLAR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Sergaz   İLETİŞİM Adres.: KÖY PARSELLERİ 125 ADA 2 PARSEL KÖMÜRCÜ SOK. NO:26 BALÇIK KÖYÜ GEBZE / KOCAELİ Tel.: 0262 751 28 88 – 36 88 Fax.: 0262 751 24 00 e-mail.: bilgi@sergaz.com.tr Web.: www.sergaz.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
FİLİZ ORMAN ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LTDT.ŞTİ. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
ÖZKARALAR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Ruslan   İLETİŞİM Adres.: Bahçelievler Mah. Şükrü Paşa Cad. No:8 Hatay   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
FANTASIA GRAFİK-SANAT Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ERLAND TEKSTİL BOYA VE KİMYASALLARI Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri * Hosting (site barındırma hizmetleri) * Toplu Mail hizmetleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Erland, Erta Kimya, Ertateks   İLETİŞİM ADRES : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Çevre Sanayi Sitesi 9.Blok NO:8 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL TEL : 444 37 82 FAKS : 0212 486 01 52 WEB : www.ertatekstil.com - www.ertaboya.com - www.erland.com.tr - www.ertakimya.com E-MAİL : info@ertatekstil.com - info@ertaboya.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ESA OPTİK SANAYİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GÖKHAN KUYUCAK TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Nehir   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
BUSINESSLIFE TEKSTL KONFEKSİYON Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla ETKİN PATENT ..
CAFCO CAFE Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
LIFE KAFKAS TARHANA VE GIDA MADDELERİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İSO 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
TOSCANA MUTFAK MOBİLYALARI SANAYİ VE TİCARET Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Ahmet Yıldırım Şekil, Como, Toscana, Yıldırım Ahşağ Şekil   İLETİŞİM Merkez: Keresteciler Sitesi 4. Blok 18/24 İkitelli Şube: Abdülezelpaşa Cad. No: 161 Cibali İSTANBUL TÜRKİYE e-Posta: info@yildirimahsap.com Telefon-Merkez: 0212 670 00 84 Şube: 521 40 21 Belgegeçer: 0212 670 00 88 Web.: www.yildirimahsap.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
ÖZEL KAPLUMBAĞA ANAOKULU Çocuğun ilk yaşlarda aile bireyleri ile kurduğu ilişki, üç yaşına doğru başka çocuklara-kendi yaşıtlarına doğru bir genişleme göstermektedir. Bu yaşlardan itibaren kendi yaşıtları ile oynamak, diğer çocukların varlığını hissetmek, onlarla geçinmeyi öğrenmek önemli olmaktadır. Başlangıçta ailesi ile sınırlanan dünyası bir yandan arkadaş çevresi, bir yandan da radyo, televizyon, kitap, gazete gibi araçlar yoluyla genişlemektedir. Dolayısı ile okul öncesi dönem anne, baba ve eğitimcilerin üzerinde dikkatle durmaları gereken çok önemli bir eğitim dönemi olmaktadır. “Okul Öncesi Eğitimi” değimi 3-6 yaş arası çocukların düzenli bir program ile eğitilmeleridir. En geniş anlamı ile okul öncesi dönem, çocuğun doğumu ile başlayıp temel eğitime başlayacağı zamana kadar sürer. Kısaca çocuğun 0-6 yaş (0-72 ay) dönemini kapsar. Bloom’a göre öğrenmenin %60-70’inin kazanıldığı Freud’a göre kişiliğin temellerinin atıldığı bu dönem; bireyin eğitimi açısından önemli bir dönemdir. Ancak, çocuk henüz bu dönemin önemini anlayacak ve kendisi için bir şeyler yapabilecek durumda değildir. Dolayısı ile önce ana babaları, daha sonra eğitim kurumlarının, çocuklara gelecek gözü ile ba..
MEVSİM HALI YIKAMA Firmamız, 15 nisan 2007 yılında eski sanayide küçük bir sanayi dükkanında faaliyete başlamıştır.  Müşterilerine vermiş olduğu hizmet ve kalite doğrultusunda hızla müşteri portföyü genişlemiş, işletme yetersiz gelerek yine eski sanayi mevkininde olan 4300 m² lik trakyanın en büyük ve en iyi halı yıkama fabrikasını 17 NİSAN 2008 de  kurarak tüm trakyaya hizmet vermeye başlamıştır. Hedefimiz çok halı yıkamak değil, en iyi  şekilde gerektiği temizliği yerine getirip siz müşterilerimize sunmaktır. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim LüLEBURGAZ ŞUBE  » (0288) 417 20 80 EDİRNE ŞUBE » (0284) 225 24 84 TEKİRDAĞ ŞUBE » (0282) 264 22 77 ÇORLU ŞUBE » (0282) 652 09 95 ÇANAKKALE ŞUBE » (0286) 213 30 40 MERKEZ FABRiKA  : Edirne-İstanbul Asfaltı, Lüleburgaz Mevkii ÇANAKKALE FABRiKA  : Sarıcaali Mevkii   Saygılarımızla.. ETKİN PATENT ..
NEVRESİM DÜNYASI EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET İşyerinizin ve çalışanlarınızın ev tekstili, dekorasyon ve züccaciye ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunan nevresimdunyasi.com, kurumsal müşterilerine özel fiyat avantajı sunuyor. Ayrıca özel günler için, 70'i aşkın marka ve 200' ü aşkın kategoriden oluşan sitemizde, rahatlıkla herkese uygun bir hediye bulabilirsiniz. Siparişleriniz, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, kapınıza kadar teslim edilir. Firmanıza özel hazırlanacak e-posta ile, tüm çalışanlarınıza, işbirliğimizi rahatça ve detaylı olarak iletebilirsiniz. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Nevresim Dünyası İletişim Tel.: 0212 252 1927 e-mail.: info@nevresimdunyasi.com Web.: www.nevresimdunyasi.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
SALON MASCULİNE GÜZELLİK SALONLARI Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Adres.: Nispetiye Cad. No.128A Profesörler Sitesi C3 Blok Etiler / BEŞİKTAŞ Tel.: 0212 263 68 68 - 69 69 Faks.: 0212 263 15 15 e-mail.: salon@masculine.com.tr Web.: www.masculine.com.tr   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
EĞİTİM KÖŞKÜ DERSHANESİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Eğitim Köşkü, Matematik Merkezi MM Şekil, Naci Halıcı, Naci Halıcı Akıl Esnetme, Naci Halıcı Matematik Atölyesi MA, Naci Halıcı Matematik Atölyesi MA Şekil, Naci Halıcı Matematik Merkezi MM Şekil İletişim Adres.: Bağdat Cad. Mehmet Dural Ap. No:404/4 Suadiye Kadıköy İstanbul Tel.: 0216 385 30 30 / 0216 356 80 60 Web.: www.nacihalici.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GÖLALAN MERMER MADENCİLİK ÜRETİM PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar Gölalan Şekil İletişim Adres: İcadiye Mah. Yakup Şevki Cad. Fırat İş Merkezi Kat:1/2  Elazığ - Turkey Tel: 0424  238 43 41 - 233 43 41 Fax: 0424 238 03 56 Gsm: 0532 333 15 03 e-mail: golalanmermer@gmail.com - golalanmarble@gmail.com Web.: www.golalan.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT   ..
MATEMATİK MERKEZİ EĞİTİM VE YAYIN HİZMETLERİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Adres : Bağdat Cad. Mehmet Dural Ap. No:404/4 Suadiye Kadıköy İstanbul Telefon : 0216 385 30 30 / 0216 356 80 60 Web.: www.nacihalici.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
QUIPPE BY BA TAKI TASARIM Merhabalar. Ben Betul ATILLA. 1970 İstanbul doğumluyum. Nişantaşı Kız Lisesinde orta öğrenimimi tamamladıkan sonra Nişantaşı Rüştü Uzel Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Bakımı bölümünden mezun oldum. 2 sene öğretmenlik deneyimim oldum. Derken Uluslararası bir şirket olan Shell Co.’ de çalışmaya başladım, çalışırken de aynı zamanda A.Ü işletme fakültesini bitirdim. Ve hala aynı yerde çalışmaya devam ediyorum. Uzun yıllar petrol sektöründe aktif olarak çalışan ve hayatın paylaştıkça daha da güzel olduğuna inanan birisi olarak sevgili arkadaşım Ebru’ nun açtığı bu muhteşem sitede sizlerle buluşmaya ve hayatı sizlerle daha da güzel hale getirmek amacıyla katıldım. İlk tasarım yolculuğum, yaklaşık bundan 10 sene kadar önce, Nişantaşı Resüarans çarşının içindeki mağazada gördüğüm ipek kurdela ile çalışılmış swarovski taşlı bir kolye ile karşılaşmamla başladı. Nasıl bir yolculuksa; ” Bunu bende yaparım, ne var ki diyerek başlayıp, hala devam eden bir yolculuk”. O tarihten beri Profesyonel hayatın yanında sürdürdüğüm takı tasarımcılığı, içimdeki yaratıcılığı yarı değerli taşlar, gümüşler ve renklerin muhteşem uyumuyla somut bir hale dönüştürmek benim için karşı konulmaz bir yaşam biçimi ol..
INTERSPEED TERCÜME HİZMETLERİ Interspeed Translatıonal Office profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde her dilde yazılı (Hukuki, edebi, tıbbi, teknik, ticari, akademik, bilimsel, v.s.) çevirilerinizi zamanında ve en titiz şekilde yapar ve sizlere sunar. Çeviri, bir metnin, önce tahlil edilmesi ve hedef lisana, asıl metne sadık kalarak, hızlı bir biçimde, konusunda uzman, noter yeminli çevirmenler tarafından çevrilmesi anlamını taşımaktadır. Firmamız Sunduğu kaliteli hizmet ve uluslararası normlara uygun iş ahlakı ile sektöründe başarılı bir yer edinmiştir. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Adres: SELAHATTİN PINAR CAD. GÜVEN YUVA APT. NO 25/2 MECİDİYEKÖY/İSTANBUL Telefon : (212) 213 1182 ve (212) 213 1183 Faks : (212) 213 1184 E-posta adresleri : info@interspeedtercume.com - kok@interspeedtercume.com - kok.interspeed@gmail.com Web.: www.interspeedtercume.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
GB GOJI BERRY GIDA Vizyonumuz: Sağlıklı ve bilinçli bir neslin yetişmesinde öncü olmak Misyonumuz, Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket ederek, anavatanı Tibet olan ve yaklaşık 2000 senedir alternatif tıpta kullanılan doğal goji berry meyvesinden; çay, kahve, bal gibi kuru veya yaş ürün grupları geliştirmek, yurt içinde ve yurt dışında markalaşarak pazarımızı büyütmek. Firmamız ürünlerinin sağlıklı ve uzun yaşamın şartı olan dengeli ve bilinçli beslenme alışkanlıklarının geliştirilmesinde önemli katkısı olacaktır. Günlük yoğun çalışma tempomuz stres, yorgunluk, uyku düzensizliği ve hatta yetersiz cinsel yaşantıyı beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra, insan vücudunun ihtiyacı olan günlük vitamin ve minerallerin yeterli düzeyde alınamamasından kaynaklanan tekdüze beslenme tipi yaşantımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Firmamız, sağlıklı, güvenli ve kaliteli ürün yelpazesi ile siz tüketicilerimizin ihtiyaç duyduğu doğal besinleri sunarak tüm bu olumsuzlukları engellemeyi minimum seviyeye indirmeyi hedeflemektedir. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * İnternet Danışmanlığı * Alan Adı tahsil ve tescil iş..
KALENDER ÇOCUK GİYİM SANAYİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
MİS AKSESUAR DERİ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
MODAYSA TEKSTİL SANAYİ Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Kodaman S. Tekstil İş Mer. N:88/53 Osmanbey İstanbul   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
WAFFLEPARK CAFE Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri * Yeni Marka İsmi Oluşturma İletişim Afres.: Meydan AVM Ümraniye İSTANBUL Telefon: 535 747 72 87 Cep Telefonu: 532 311 93 93   Saygılarımızla... ETKİN PATENT ..
OXFORD ENGLISH SCHOOL Amacımız Yüksek kalitede eğitim sistemini bütçenize en uygun koşullarda sağlamaktır. Ücret Politikamız İstanbul'da eğitimin ne kadar pahalı olduğunu biliyoruz ve bu nedenle kaliteli eğitim sistemini ve müşteri odaklı servis anlayışından vaz geçmeyerek programlarımızı bütçenize uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Kendinize yaptığınız yatırım pahalı olmak zorunda değil. Oxford English paranızı cebinize bırakarak sizi yarınlara güvenli ellerde hazırlar. Öğretmenlerimiz Oxford English öğretmenleri alanlarında uzman Türk ve Yabancı eğiticilerden oluşmakla birlikte, öğrencilerin kolaylıkla ulaşabileceği yardımcı ve arkadaşca yaklaşımla bir eğitim hedeflemektedirler. Öğrencilerimiz Oxford English öğrencilerinin çoğunluğunu üniversite öğrencileri oluşturmakla birlikte, iş hayatı içerisinde olan ve iş olanaklarını geliştirmek isteyen azimli öğrencilerimiz de mevcuttur. Oxford English'deki sıcak ortam öğrencilerimize de yansıyarak sosyal gruplar kolayca oluşmaktadır. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Adres.: Serasker Cd. No:63 Kadikoy ISTANBUL Tel: 0216 450 11 66 Fax: 0216 450 11 03 E-mail: info@oxfordengl..
PI MEDYA VE AJANS HİZMETLERİ Güncellenebilir hızlı kurulan web siteleri, kurumsal web siteleri, kartvizit cd, 3D animasyon, web tabanlı crm uygulamaları, web tabanlı veri tabanı uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, gibi konularda hizmet veren genç bir bilişim firmasıyız. Tasarım anlamında sade ama şık, yazılım anlamında ise kullanımı kolay ürünler meydana getirmekteyiz. Sektörde bilinen ve güvenilir bir marka olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler * Marka Tescil, araştırma ve sorgulama * Marka Tescil Başvuru * Marka Danışmanlığı * Marka Hukuki Danışmanlık * Marka Takip * Marka İtiraz İşlemleri İletişim Adres: Maltepe cad. canayakın sitesi No:12/A Bayrampaşa İstanbul Tel:0 533 463 82 57 Fax:0 212 506 63 31 Web.: www.pimedya.com   Saygılarımızla... ETKİN PATENT   ..
Sayfalar:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8Geri · İleri