Web Site Tasarım ,Marka ve kurum kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi güçlü şekilde geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıracak özgün ve size özel web sayfa tasarımlar yapıyoruz.

Teknolojinin hızla geliştiği piyasalarda, rakiplerinizden daha farklı, özgün, potansiyel müşteriler ile kolay ve sürdürebilir iletişim kurabileceğiniz, kurum ve marka bilinirliğini, ürün ve hizmetlerinizi çok daha düşük bütçe ile, çok daha büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz web sayfanız olmalıdır.


İletişim sayfamızdan mail veya telefonla tasarımcı ve danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

WEB SİTE TASARIM İŞ SÜRECİ

Web Tasarım iş süreçleri şu şekildedir.


1.Adım| Brif Alınması

Öncelikle,Şirket veya şahıs işletmelerin ilgili departman ve yöneticilerinden brif alınarak, şirketin mevcut yapısı,Kurumsal kimliği,markaları,ürün ve hizmet kapsamı,logosu,kurumsal renkleri,vizyonu,hedefleri,projeleri, web site edinmekteki amaçları,istenilen modüller nelerin olduğu hakkında ayrıntılı bilgiler alırız

2. Adım| Araştırma ve İnceleme

Etkin Patent firma ve/veya markanın ,elde edilen bilgiler ile birlikte, sektör,rakip markalar, teknoloji,dahil ayrıntılı araştırma ve inceleme yapar.

3. Adım| Projenin Hazırlanması

Gerek firmadan sağlanan bilgiler gerekse kendi bünyesinde yaptığı araştırma ve inceleme sonunda, firma ve/veya marka konumlandırma uygun,rakiplerinden ayırt edici özelliklere sahip web tasarım projesini hazırlar. Web tasarım projesi,,yazılım,tasarım ve marka danışmanları tarafından birlikte hazırlanır.

Proje tamamlandıktan sonra, ilgili markaya hazırlaması gereken dökümantasyonlar ve görsellerin hazırlanmasına yönelik bilgi verir.

4.Adım| Alan Adının Tespiti


4.1 Markanın kullandığı alan adı

Markanın kullandığı alan adı,öncelikle, firma ve/veya markanın kullanacağı web sitesi için uygun olup olmadığı incelenir.Daha önemlisi kullanılan alan adının, isterse tescil edilsin veya edilmesin “marka tescil” kriterlerine uygun olup olmadığı incelenir.Alan adında kullanılan ibare, bir başkası adına tescilli marka ise müşteriye raporlanır.Alan adınında kullanılan marka ibaresinin iltibas oluşturması halinde hem yapılan yatırımlar hem de web projesini ileride telafisi güç maddi ve manevi zararlara sebep olacağından bu sorun projeye başlamadan çözülür.

4.2 Yeni Alan Adının alınması

Öncelikle firma veya markaya,marka tescil kriterlerine uygun,www.firma.com ve/veya firma com tr alan adı,preje uygun hosting (site barındırma), ilgili yönetici ve departmanların web tasarım projesine uygun kullanabilecekleri mail adresleri, ve web tasarım projelerinde e-mail pazarlama kullanılacaksa mail server hizmetleri tahsis edilir.

5. Arama motorlarına uygun içeriklerin hazırlanması

Şirketimiz proje hazırlarken müşterimizden de, web tasarım projemize uygun içeriklerin hazırlanmasını konusunda ayrıntılı bilgi verilir.  Hizmet tanıtımında kullanılacak içerikler(tanıtımlar) arama motorları için çok önemlidir.Başta google olmak üzere arama motorlarında ön sayfada çıkmak,rakiplerinizden önde olmak için ,tarafımızdan istenen bilgi,tanıtım,yazı,resim vs her türlü içeriklerin titizlikle ve uygun şekilde hazırlanması gerekir. Web starım teknolojisi,tasarımı,kodlaması ne olursa olsun,arama motorları dostu ve teknolojilerine uygun içeriklerin olmaması halinde istenilen sonuçlara ulaşılamaz.


6. Web tasarım eğitimi

Biz sadece web tasarım yapmıyoruz.İnternet danışmanlığı da yapıyoruz.Onun için Web tasarım ve kodlama bittikten sonra,müşterilerimize, web tasarım projesinin hikayesi,yol haritası,neden, niçin,yapıldığı,amaçları ve hedefleri konusunda ayrıntılı bilgi verilir.
Web sayfasının kullanılması,içeriklerin eklenmesi,web sayfa hareketlerini,ziyaertçilerin izlenmesi konusunda ayrıntılı eğitim verilir.


7. Web tasarım sayfasının yayınlanması

Web tasarım projenizin tamamlandıktan sonra yayına verilir. Web sayfanız arama motorlarına kayıt edilir.Ayrıca en önemlisi web sayfa ve ziyaretçilerinizi izleyebileceğiniz, pazarlama projeleri geliştirmenize yardımcı olacak olan “Google Analytics” ,”Google rehber” kayıtlarınız yapılır. Özellikle “Google Analytics” sayesinde, sayfa ve ziyaretçilerin izlenmesi ve yeni projlerin hazırlanmasında oldukça önemli katkılar sunacaktır.

WEB SİTE TASARIM ÖZELLİKLERİ

Asp Net ve PHP Yazılım Teknolojileri kullanılmaktadır
 Dinamik,çok kolay kullanılabilir yönetim paneli
 Web sayfanın tamamına hakim olabileceğiniz modüller
 Sınırsız kategori tanımlama
 Sınırsız sayfa açabilirsiniz
 Reklam yönetimi,
 Dinamik E-Bülten tasarımı
 E-Bülten kayıt modülü
 İletişim formu
 İnsan Kaynakları formu
 Dilek şikayet formu
 Online canlı destek