Ortalama her yıl 200 bin civarında marka başvurusu yapılmaktadır. Ancak son zamanlarda uzman olmayan veya araştırma ve inceleme yapılmadan sadece başvuru yapmak için yapılan tescil başvurularının, ciddi sayılarda marka başvurularının reddedilmesine neden olduğunu gözlemliyoruz. Bu nedenle, sektörümüzde farklılaşmak adına yeni bir kampanyayı hizmetinize sunuyoruz.

Taahhüt

Marka ibarelerinize veya yeniden tescil kriteri kazandırılarak tarafımızdan önerilen marka ibareleri veya bizzat tarafımızdan sizlere yeniden oluşturulan marka ibareleri için yazılı olarak “TESCİL EDİLEBİLİR” raporu verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT) tarafından reddedilmesine halinde, alınan hizmet bedeli iade edilecek veya yeni marka başvurunuz sonuçlanıncaya kadar ücretsiz yapılacaktır.

Uyarılar

  • Bu sadece Etkin Patent’in müşterilerine sunduğu ve sözleşme ile yapılan bir taahhüttür. Kesinlikle, “kesin tescil edilir” kanaati oluşmamalıdır. Çünkü tescil kararını sadece TÜRKPATENT verir. Etik olarak da, kesin tescil veya red edilir diyemeyiz. Ancak bilgi, birikim ve deneyimimiz ile bu konuda kendimize güvendiğimiz için sadece aldığımız hizmet bedelini iade ediyoruz.
  • Araştırma, inceleme ve değerlendirme raporlarımızda “RED EDİLEBİLİR” riski tarafınızca kabul edilerek yapılan başvurular bu kampanya dışındadır.

Detaylı Bilgi

Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Önemli Not

Yurtiçi ve yurtdışı marka araştırma, marka sorgulama, marka tescil işlemleri hakkında uzmanlarımızdan, hukuki kriterleri de kapsayan ayrıntılı rapor için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir